Flota pojazdów do przewozu osób Poznań i okolice

     Praca firmy Hera-Trans świadczącej przewóz osób Poznań i okolice opiera się na dwóch aspektach: bezpieczeństwie i komforcie pasażerów. W tym celu stworzono odpowiednie warunki: flota serwisowanych na czas, sprawnych i komfortowych samochodów, zespół profesjonalnych kierowców z dużym doświadczeniem praktycznym. Firma ma dostęp do transportu międzynarodowego w krajach Europy, a także licencję na świadczenie usług dla zorganizowanych grup dzieci. Wszystko to jest gwarancją wysokich standardów obsługi i odpowiedzialności wobec pasażerów.

Flota pojazdów do przewozu osób Poznań i okolice

Z oferowanych pojazdów można wybrać:

 • Autokary posiadają od 34 do 62 miejsc. Transport jest w pełni przygotowany do organizowania przewozu osób na wycieczki, dowóz dzieci na kolonie, zajęcia pozaszkolne, przewóz pracowników itd. Jest wysokiej, jakości system audio, mikrofon, miejsce dla przewodnika. Wnętrze jest miękkie, fotele rozkładane i rozsuwane z pasami bezpieczeństwa, nad każdym miejscem znajduje się indywidualne oświetlenie, klimatyzacja i ogrzewanie, tv/dvd. W większości autokarów jest WC, caffebar, indywidualne nawiewy.
 • Minibusy. W przypadku, gdy jest potrzeba przewiezienia mniejszych grup, można zamówić przewóz osób w Poznaniu na 20 lub 23 osoby. Z wyposażenie exlusive (z TV DVD, klimatyzacja, indywidualne nawiewy i oświetlenie, fotele turystyczne). Minibusy są wyposażone we wszystko, co niezbędne do bezpiecznej i komfortowej jazdy.
 • Minivany. Przewóz osób na lotnisko (rodzina, partnerzy biznesowi), przewóz dzieci na zajęcia sportowe, czasami wymaga samochodu z mniejsza ilością miejsc. W takim przypadku doskonale sprawdzają się minivany na 7+1 lub 8+1 miejsc, z klimatyzacją, ogrzewaniem, wygodnymi fotelami, pasami bezpieczeństwa. Przewozy osób w Poznaniu przy wynajmie minivanów mogą być z kierowcą lub bez.

Jak złożyć zamówienie na przewóz osób w Poznaniu?

   Można zostawić wiadomość na stronie firmowej, przedstawiając zapotrzebowanie na daną usługę lub zadzwonić pod wskazany numer telefonu. Ponadto można skontaktować się za pośrednictwem poczty elektronicznej, nakreślając zakres usługi. Pracownicy firmy Hera-Trans zapoznają się z zapotrzebowaniem na przewóz osób, podpowiedzą najlepszą opcję w każdym konkretnym przypadku. Wszystkie samochody są prezentowane na stronie firmowej, informacje o transporcie są aktualne, można zobaczyć zdjęcia z zewnątrz i wnętrza pojazdu.

   Firma świadcząca usługi przewóz osób Poznań i okolice współpracuje z podmiotami prywatnymi i prawnymi. Trasy są starannie opracowane, uzgodnione z każdym klientem. Kierowcy wyznaczani do przewozu danej grupy osób są zawsze ostrożni i punktualni.  Korzystając z usług tej firmy, dokonuje się wyboru na rzecz wygodnych, niedrogich i bezpiecznych podróży. Wycieczka dla uczniów, transfer gości z lotniska, ślub, wyjazd na łono natury z przyjaciółmi, po prostu ogromna liczba imprez wymaga skorzystania z transportu. Opłacalna + wygodna opcja to przewóz osób w Poznaniu autokarem, minibusem lub minivanem. Duża flota i imponujące doświadczenie zawodowe pozwalają wybrać najlepsze rozwiązanie dla każdego klienta.

Od czego zależy koszt przewozu osób w Poznaniu?

   Cena usługi zależy przede wszystkim od wielkości, marki i komfortu pojazdu. Samochody firmowe są, wyposażone w klimatyzację, systemy audio i wideo oraz inne nowoczesne urządzenia. Przewóz osób w Poznaniu na wesele, wygodny transport do przewozu gości w dniu ślubu oraz na inne uroczystości. W każdym przypadku najlepszym rozwiązaniem jest zamówienie takiej usługi w firmie Hera-Trans.

Zalety zamawiania pojazdów od 7 do 62 osób:

 • Własna flota najnowocześniejszych pojazdów
 • Regularna konserwacja pojazdów. Wszystkie autokary, minibusy, minivany są w doskonałym stanie, przechodzą inspekcję techniczną przed każdym wyjazdem w trasę
 • Zawodowi kierowcy zapewniają terminowe przewozy czystym pojazdem, wybierają optymalne trasy ruchu na drogach Polski i krajów europejskich
 • Przystępne ceny przewozu osób w Poznaniu i okolicach oraz na długich trasach.

   Firma transportowa HERA-TRANS zajmuje wiodącą pozycję na poznańskim rynku ruchu pasażerskiego. Lata doświadczeń w dziedzinie przewozu osób pozwalają zapewnić najwyższy poziom usług. Ponadto warunki przewozu osób, wynajmu pojazdów są najbardziej wygodne w Poznaniu i okolicach. Pracownicy firmy gwarantują, że każdy pasażer otrzyma tylko przyjemne i pozytywne emocje z podróży.

Najczęściej czytane

Polecamy

Aranżacja wnętrz dla początkujących
Aranżacja wnętrz dla początkujących

Nowe mieszkanie czy świeżo postawiony dom to zawsze wielkie wydarzenie w życiu...

Read More ...

Chłodzimy produkty przez regały chłodnicze
Chłodzimy produkty przez regały chłodnicze

Schłodzenie pewnych towarów pochodzących od producenta jest po prostu wymaganiem, do...

Read More ...

Dla branży przemysłu elektrotechnicznego

Wraz z rozwojem przemysłu elektrotechnicznego na polskim rynku pojawiło się...

Read More ...

Do wyposażenia lada cukiernicza
Do wyposażenia lada cukiernicza

Jesteśmy kolejnymi właścicielami cukierni i staramy się jak najlepiej zadbać o jej...

Read More ...

ZOBACZ TEŻ

 • Regały chłodnicze
  Chłodzimy produkty

  Schłodzenie pewnych towarów pochodzących od pr…

  Czytaj więcej
 • Gilotyna ręczna
  Gilotyna ręczna

  Obecnie gilotyna ręczna A4 to urządzenie, które do…

  Czytaj więcej
 • Ekologiczne tkaniny
  Ekologiczne tkaniny

  W dzisiejszych czasach ludzie na całym świecie s…

  Czytaj więcej
 • Aranżacja wnętrz
  Aranżacja wnętrz

  Nowe mieszkanie czy świeżo postawiony dom to z…

  Czytaj więcej