Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Wraz z rozwojem przemysłu elektrotechnicznego na polskim rynku pojawiło się zapotrzebowanie na materiały dedykowane. I to właśnie one stanowią filar naszej oferty. Z naszej oferty korzystają i firmy zajmujące się wykonawstwem usług eklektycznych,  i klienci indywidualni. Mogą oni znaleźć u nas najwyższej jakości osprzęt elektryczny, obudowy i rozdzielnice podtynkowe.

Poza tym mamy wyposażenia rozdzielnic, przewody i kable, puszki i złączniki, czy osprzęt siłowy. Oczywiście nie jest to cała nasza oferta, a zaledwie jej fragment. Osoby zainteresowaną pełną ofertą, zapraszamy na naszą stronę, bądź do kontaktu telefonicznego, czy mailowego. Poza tym do dyspozycji klientów pozostajemy też w naszych hurtowniach stacjonarnych w Bytkowie i Szamotułach. Tu można spotkać się z nami osobiście i zadać pytania dotyczące wyboru sprzętu, czy jego zastosowania.

To, co wyróżnia naszą hurtownię na rynku to, oprócz szerokiej gamy produktów, ich jakość. Do współpracy zaprosiliśmy wyłącznie najlepszych producentów. Chcemy mieć pewność, że każdy nasz klient otrzyma zawsze sprzęt, który będzie niezawodnie działać. I który zapewni pełne bezpieczeństwo jego użytkowania. Dlatego nasz asortyment to wachlarz wyłącznie certyfikowanych produktów.

A jak wygląda ich dostawa? Na co dzień współpracujemy z firmami transportowymi. Dzięki temu wszystkie zamówienia jesteśmy wstanie zrealizować w bardzo krótkim czasie. Bez względu na to, jak duże jest zamówienie - dla nas organizacja jego wysyłki nie stanowi żadnego problemu.


Logo Firmy Eltech Poznań

Firma: Eltech-Poz Sp. z o.o.

Adres: ul. Sportowa 87, 64-500 Szamotuły

Strona www: https://eltech-poznan.pl

Tagi: SUPLA sterownik rolet przez wifi, automat zmierzchowy z sondą, gniazda i wyłączniki