Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Wraz z rozwojem przemysłu elektrotechnicznego na polskim rynku pojawiło się zapotrzebowanie na materiały dedykowane. I to właśnie one stanowią filar naszej oferty. Z naszej oferty korzystają i firmy zajmujące się wykonawstwem usług eklektycznych,  i klienci indywidualni. Mogą oni znaleźć u nas najwyższej jakości osprzęt elektryczny, obudowy i rozdzielnice podtynkowe.

Wejsspol - Sól kamienna, drogowa

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Wśród wielu substancji, które są używane na całym świecie, na pewno należy wymienić sól kamienną. Jest to niezbędny składnik wielu procesów chemicznych w przemyśle, a także bardzo powszechnie używana przyprawa, którą bez problemu można znaleźć w praktycznie każdej kuchni. Sól kamienna jest także przydatna do uzdatniania wody czy zabezpieczania dróg przed lodem. Jest to zatem substancja, na którą zawsze jest duże zapotrzebowanie.

Producent mebli i szaf na wymiar ABC Macisz
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Nasza firma to producent mebli na wymiar, Łódź jest tylko jednym z miast gdzie prowadzimy swoją działalność. Produkcję mebli rozpoczęliśmy w 1991 roku i od tego czasu wykonujemy projekty o dowolnej złożoności. Mając wieloletnie doświadczenie i pełną gamę urządzeń, projektujemy i wdrażamy meble, których Państwo potrzebujecie. Z sukcesem zrealizowaliśmy wiele zamówień dla klientów z różnych regionów kraju i zapraszamy również Państwa do skorzystania z naszych usług.